!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!

!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!

Příběh Upírky

1. listopadu 2012 v 17:55 | Denna |  Storyes
Stalo se to o prázdninách před pěti lety
Byla jsem u kamarádky a už bylo moc pozdě a ona bydlela daleko od nás tak jsem musela jít domů když v tom najednou začal prudký liják a já už byla v půli cesty zrovna když jsem chtěla vstoupit na most lávka se protrhla a mě nezbylo nic jiného než řeku přeplavat a nebo jít přes starý hřbitov.Rozhodla jsem se že řeku nepřeplavu bylo by to moc riskantní.Proud byl moc silný tak bych se mohla utopit.Šla jsem tedy přes hřbitov a slyšela jsem za sebou hroky nevím proč ale najednou jsem zastavila.To jediné co si pamatuje je to že jsem uslyšela zamlaskání u krku a najednou jsem se probudila před naším domem.Nevěděla jsem jak jsem se tam dostala ale to bylo jedno.Ve dveřích už mi otevřela moje vyděšená matka.Byla vyděšená kdy jsem a tak jsem jí řekla že jsem se prostě jenom zdržela.Ani jsem rodinu pořádně nepozdravila a šla jsem se hned vykoupat.Jak jsem se vykoupala chtěla jsem si vyfénovat vlasy ale v zrcadle jsem viděla jen vznášející se fén a ručník omotaný kolem ničeho (mě).Zděšením jsem vyjekla.Matka to uslyšela a přišla za mnou.Ale vystrašená stála ve dveřích když neviděla můj odraz v zrcadle...přišel otec aby matku uklidnil.Další den v poledne když matka vařila oběd a omylem se řízla do prstu najednou jsem začala mít hlad.Měla jsem takové nutkání se do ní zakousnout.Ale přemohla jsem se...U oběda jsem si v puse našla velké tesáky a vlasy (původně světle hnědé) mi zčernaly.A začala jsem se chovat opravdu divně...svého dvouletého brášku jsem jemně kousla za krkem.Potom jsem chtěla jít ven ale jak jsem vyšla ze dveří tak se mi zatočila hlava a omdlela jsem.V noc jsem místo spánku utekla z domova.Je to tak bezpečnější pro moji rodinu a mé blízké.
Už je to pět let co jsem utekla z domu.Když jsem utekla bylo mi pouhých 13 let.Teďka žiju v lese ale NIKDY NIKDY! Se nevzdám svého šťastného konce s rodinou!!! NIKDY!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama