!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!

!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!!! BLOG PŘESTĚHOVÁN → http://miss-derpy.blog.cz !!

O čem to je ??

1. listopadu 2012 v 18:16 | Denna |  Vampire diaires
Takže tady máte info o upířích denících jak to vlastně začalo ??

Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) se už čtyři měsíce vyrovnávají s tragickou nehodou při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny která dělá všecko pro to aby byla tím nej náhradním rodičem.

Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat smutek jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline a její bývalý přítel Matt. Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Taky nerozumí tomu proč ho Mattova sestra Vicki najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem.

Když začne školní rok do školy nastoupí nový žák Stefan Salvatore. Nikdo však nemá tušení že Stefan je několik století starý upír. Mezi Elenou a Stefanem to jiskří a i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Na jedné párty se oba poznávají blíž však noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.

Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon kterého neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou minulost. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele.....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 monster-deniky monster-deniky | Web | 30. listopadu 2012 v 23:38 | Reagovat

MILUJU UPÍŘÍ DENÍKY!!! :D

2 Harriet Harriet | Web | 19. prosince 2012 v 19:31 | Reagovat

I love the Vampire diaries!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama